NKÚ přijme SPRÁVCE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ do odboru informatiky se specializací na oblast datového skladu a BI řešení

Náplň práce:

  • administrace (instalace, zajištění provozu, zálohování, řešení incidentů) svěřených aplikací a informačních systémů se zaměřením na oblast datového skladu a BI řešení
  • spolupráce s dodavateli aplikací a informačních systémů a analytiky kontrolní činnosti na úpravách a rozšíření datového skladu a BI řešení, včetně integrací s jinými systémy
  • účast v projektech zavádění nového programového vybavení nebo informačních služeb
  • příprava, realizace a testování nových verzí svěřených aplikací a informačních systémů
  • návrhy na zlepšení svěřených aplikací a informačních systémů, včetně jejich logování a monitoringu
  • tvorba a aktualizace technické a uživatelské dokumentace
  • poskytování přímé podpory uživatelům (interní helpdesk)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského stupně – informatika, softwarové inženýrství
  • obecná orientace v IT technologiích
  • znalost a orientace v technologiích BI řešení a oblasti datového skladu
  • zkušenost se správou aplikací (instalace aplikace, testování funkčnosti, zálohování, řešení incidentů)
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost nebo zkušenost s instalací a údržbou MS SQL 2008 a vyšší výhodou
  • znalost a zkušenost práce v MS Visual Studio výhodou
  • schopnost rychle se učit, samostatnost, analytické myšlení, schopnost identifikovat a řešit problémy, schopnost komunikace a práce v týmu,
  • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • možnost pracovat s moderními technologiemi
  • možnost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
  • pracovní pozici s pracovním poměrem na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek FKSP na rekreace, sportovní a kulturní akce, stravenky, mobilní telefon, pravidelní školení, účast na odborných seminářích a konferencích)

Místo výkonu práce: Praha.

Možnýnástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:

Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04, Praha 7

nebo na e-mail: kariera@nku.cz

Vaše životopisy zasílejte nejpozději do 01. 12. 2018