NKÚ přijme KONTROLORA - METODIKA do oddělení systému řízení kvality kontrolních akcí

Náplň práce:

  • spolupráce na přípravě strategií, koncepcí a metodik kontrolní činnosti
  • zpracování návrhů metodik a standardů řízení kvality kontrolní činnosti
  • poskytování pomoci při kontrolní činnosti včetně účasti v kontrolních akcích
  • vyhodnocování úrovně plnění standardizovaných postupů (sledování kvality provádění kontrolní činnosti, úrovně dokumentace kontrolních akcí a zpětné posouzení procesu kontrolní činnosti)
  • posuzování návrhů kontrolních závěrů a návrhů programů kontrolních akcí

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání magisterské úrovně ekonomického směru
  • praxe v oblasti výkonu kontroly (zejména ve veřejné správě)
  • znalost práce s MS Office
  • znalost anglického jazyka výhodou (práce s anglickým textem)
  • přehled o právním systému ČR a orientace v legislativě EU
  • znalost účetnictví nebo základní orientace v účetnictví
  • komunikační dovednosti, schopnost týmové i samostatné práce, pečlivost, přesnost, spolehlivost, pracovní nasazení, flexibilita
  • schopnost analyticko-syntetického myšlení a ochotu k osvojování nových dovedností

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha č. 3
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: 1. 1. 2018

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 20. 12. 2017 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu na Nejvyšší kontrolní úřad dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Nejvyššího kontrolního úřadu výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.