NKÚ přijme KONTROLORA do oddělení kontroly průmyslu a obchodu

Náplň práce:

  • komplexní provedení kontrolní činnosti zaměřené zejména na oblast průmyslu a obchodu
  • koncepční a metodická činnost (zpracování podnětů pro kontrolní činnost, spolupráce při zpracování stanovisek k ostatním podaným podnětům, spolupráce při přípravě koncepce)
  • monitorování a analýza dat souvisejících s kontrolní činností
  • zpracování stanovisek k materiálům ústředních orgánů a jiných subjektů
  • připomínkování předložených interních a externích dokumentů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského/inženýrského studijního programu ekonomického nebo technického směru
  • praxe ve státní správě minimálně 2 roky
  • praktické zkušenosti s výkonem kontroly výhodou
  • analytické schopnosti (rozbor výzkumného problému po věcné stránce) a schopnost syntézy (při interpretaci výsledků)
  • uživatelská znalost práce s aplikacemi MS Office
  • schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a přesnost

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha č. 3
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 27. 11. 2017 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu na Nejvyšší kontrolní úřad dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Nejvyššího kontrolního úřadu výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.