NKÚ přijme KUCHAŘE/KUCHAŘKU do školicího střediska v Přestavlkách

Náplň práce:

  • příprava běžných druhů teplých jídel a moučníků
  • výroba polévek a příloh k hlavním jídlům
  • dohotovování jídel z polotovarů, příprava na talíř a výdej
  • výroba jídel studené kuchyně a polotovarů na přípravu hlavních jídel
  • umývání nádobí
  • úklid kuchyně a jejího zázemí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s výučním listem v oboru kuchař
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost a přesnost
  • dobrý fyzický stav

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
  • pracovní doba pondělí - pátek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, závodní stravování)

Místo výkonu práce: Přestavlky u Slap

Možný nástup: 1. 1. 2019

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 27. 12. 2018 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.