NKÚ přijme KUCHAŘE/KUCHAŘKU do školicího střediska v PŘESTAVLKÁCH U SLAP

Náplň práce:

  • příprava běžných druhů teplých jídel, moučníků a zákusků
  • výroba polévek a příloh k hlavním jídlům
  • dohotovování jídel z polotovarů, příprava na talíř a výdej
  • výroba jídel studené kuchyně a polotovarů na přípravu hlavních jídel
  • umývání nádobí
  • úklid kuchyně, jejího zázemí a jídelny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – min. výuční list v oboru (gastronomie, hotelnictví)
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • zkušenosti s přípravou cukrářských výrobků
  • schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost a přesnost
  • zkušenosti s přípravou dietní stravy výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve významné státní instituci
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1
  • pracovní pozici s pracovním poměrem na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, FKSP)
  • pracovní týden pondělí – pátek

Místo výkonu práce: Přestavlky u Slap nad Vltavou

Možný nástup: 1. 4. 2020

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 15. 3. 2020 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 1518/2, 170 04, Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.