NKÚ přijme PRÁVNÍKA do odboru systémové podpory kontrolní činnosti

Náplň práce:

  • zpracování komplexních připomínek a zásadních stanovisek ke koncepčně novým právním předpisům s celostátní působností
  • zpracování připomínek k programům kontrolních akcí a návrhům kontrolních závěrů
  • poskytování právních konzultací ke kontrolním akcím a řešení právních problémů
  • tvorba vnitřních předpisů a vnitřních materiálů včetně využití zahraničních materiálů
  • zpracování stanovisek a připomínek k vnitřním předpisům NKÚ
  • lektorská činnost

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu v oboru právo
  • znalosti právní problematiky související s činností NKÚ
  • analytické schopnosti
  • znalost nástrojů MS Office
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • schopnost týmové práce, flexibilitu, pracovní nasazení, pečlivost, přesnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
  • vhodné i pro ZPS
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: 1. 1. 2019

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 19. 10. 2018 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.