NKÚ přijme PRÁVNÍKA DO ODD. PRÁVNÍCH AGEND A PODÁNÍ odboru právního

Náplň práce:

  • komplexní posuzování právních předpisů, zpracovávání zásadních komplexních stanovisek k materiálům ústředních orgánů státní správy a dalších subjektů
  • koncepční a metodická činnost (zpracování stanovisek pro kontrolní činnost, spolupráce při tvorbě metodiky kontrolní činnosti)
  • poskytování právní pomoci kontrolorům zapojeným do kontrolní akce
  • zpracování stanovisek k aktuálním otázkám
  • tvorba a připomínkování interních a externích dokumentů (vnitřní předpisy, legislativní proces, výstupy kontrolní činnosti)
  • zpracování návrhů trestních oznámení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterské úrovně v oblasti práva
  • praxi v oblasti aplikace práva nebo ve státní správě alespoň 3 roky
  • analytické schopnosti
  • znalost problematiky trestního práva v oblasti trestných činů hospodářských a trestních činů proti majetku výhodou
  • uživatelskou znalost práce s aplikacemi MS Office
  • schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost a přesnost
  • aktivní přístup a chuť se dále rozvíjet
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností změny pracovního poměru na dobu neurčitou
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04, Praha 7 nebo na e-mail: kariera@nku.cz.

Vaše životopisy zasílejte nejpozději do 21. 11. 2018.