NKÚ přijme ŘEDITELE/KU PERSONÁLNÍHO ODBORU

Náplň práce:

  • řízení odboru (přidělování, koordinace, kontrola a hodnocení plnění úkolů, dále vedení, hodnocení, odměňování, rozvoj zaměstnanců, přijímání a zabezpečení adaptace nových zaměstnanců odboru),
  • koncepční a metodická činnost v oblasti řízení lidských zdrojů (tvorba strategií, koncepcí, politik, metodik),
  • řízení, realizace a usměrňování personálních politik ve všech oblastech řízení lidských zdrojů,
  • tvorba a aktualizace vnitřních předpisů a metodických postupů v působnosti odboru,
  • posuzování nových právních předpisů v připomínkovém řízení a zpracování zásadních stanovisek k těmto předpisům,
  • příprava návrhů rozpočtu, závěrečného účtu, výroční zprávy v oblasti platů a vzdělávání, návrhů střednědobého výhledu, analýzy čerpání a vývoje, tvorba rozpočtových opatření, návrhy platového vývoje,
  • koordinace přípravy podkladů a návrhu systemizace pracovních míst - plánování potřeb,
  • výkon činnosti příkazce operace, řízení rizik, provádění finanční a řídící kontroly,
  • kolektivní vyjednávání a jednání s odbory,
  • lektorská činnost v oblasti řízení lidských zdrojů,
  • vedení agendy dětské skupiny.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského stupně (specializace v oblasti řízení lidských zdrojů nebo ve vzdělávání dospělých),
  • praxe ve veřejné správě a bezpečnostní prověrka ve stupni „D“ výhodou,
  • velmi dobrý přehled v oblasti pracovního práva a znalost pracovněprávních předpisů,
  • dobrou znalost MS Office,
  • praktická zkušenost se systémem SAP,
  • komunikativní osobnost,
  • umění přesvědčit, motivovat a rozvíjet druhé,
  • schopnost identifikovat problémy a navrhovat řešení,
  • schopnost předávat zkušenosti,
  • zkušenosti s auditní činností výhodou,
  • samostatnou a zodpovědnou osobnost,
  • schopnost aktivně budovat svoji odbornost a rozvíjet i další znalosti a dovednosti.

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci,
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu,
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou,
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1,
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina).

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 30. 3. 2020 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.