NKÚ přijme REFERENTA-METODIKA do oddělení kontroly státního závěrečného účtu

Náplň práce:

  • sestavování stanovisek NKÚ ke státnímu závěrečnému účtu a ke zprávě o pololetním plnění státního rozpočtu
  • analytická a monitorovací činnost v oblasti státního rozpočtu
  • monitorování výstupů kontrolních akcí použitelných pro zpracování stanovisek NKÚ ke státnímu závěrečnému účtu a ke zprávě o pololetním plnění státního rozpočtu
  • tvorba a připomínkování metodických materiálů
  • připomínkování interních a externích dokumentů
  • poskytování metodické pomoci kontrolorům
  • navrhování podnětů ke kontrolní činnosti
  • monitorování, získávání a analýza informací v oblasti dalších veřejných rozpočtů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského studijního programu ekonomického zaměření zkušenosti s prováděním analýz výhodou
  • praxe ve státní správě výhodou
  • znalost práce s aplikacemi MS Office na dobré úrovni
  • schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost a přesnost
  • analytické schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: 1.7.2019

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 29.5.2019 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.