NKÚ přijme REFERENTA/REFERENTKU do odboru hospodářské správy

Náplň práce:

  • komplexní koordinace postupů při zadávání veřejných zakázek NKÚ,
  • zajištění technického zabezpečení Úřadu včetně agendy úklidu, obsluhy a servisu AV techniky, orientačního systému budovy,
  • zpracovávání výkazů ČSÚ, daňových přiznání k daním z nemovitostí, hlášení o znečištění ovzduší, žádostí o povolení nákupu topného plynu,
  • příprava podkladů souvisejících s majetkovou agendou pro tvorbu rozpočtu,
  • zajištění základních operací SAP, kontrola dodávek a správnosti faktur,
  • zajišťování administrace bytové agendy NKÚ,
  • zajišťování nakládání s přebytečným a neupotřebitelným majetkem v souladu s vnitřními předpisy NKÚ,
  • zpracovávání a připomínkování návrhů vnitřních předpisů a dalších jiných předpisů,
  • jednání s orgány státní správy – HZS, SÚ, KN, atd.,
  • podpora při správě a udržování školicího střediska (zajišťování revizí a kontrol technologií),
  • manipulace s inventářem,
  • řízení referentských motorových vozidel.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření,
  • praxe v oboru výhodou, možno i absolvent,
  • znalost práce na PC (Word, Excel, znalost AutoCAD nebo obdobného kreslícího programu výhodou),
  • dobrý fyzický stav,
  • ŘP skupiny B,
  • komunikativnost a schopnost týmové práce,
  • časová flexibilita,
  • bezúhonnost, pracovní a morální spolehlivost,
  • znalost a zkušenost se zákonem o veřejných zakázkách výhodou.

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve významné státní instituci,
  • plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha č. 3,
  • pracovní pozici s pracovním poměrem na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou,
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha.

Možný nástup: 1. 2. 2018

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 15. 1. 2018 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04, Praha 7.

Zasláním svého životopisu na Nejvyšší kontrolní úřad dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Nejvyššího kontrolního úřadu výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.