NKÚ přijme REFERENTA/REFERENTKU do školicího střediska v PŘESTAVLKÁCH U SLAP

Náplň práce:

  • organizace provozu stravovacího a ubytovacího zařízení s ubytovací kapacitou 60 osob, včetně zajišťování technického vybavení, údržby a oprav
  • koordinace zásobování, nákupu materiálu, potravin a zboží
  • zajištění výběrových řízení podle zákona o veřejných zakázkách
  • zajištění souvisejících ekonomických agend
  • kontrola dodávek a faktur
  • zajištění technické podpory a servisu pro vzdělávací akce

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (VŠ vzdělání výhodou)
  • praxe v oboru výhodou, možné i pro absolventy
  • uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • praxe s obsluhou audiovizuální techniky výhodou
  • znalost a zkušenost se zákonem o veřejných zakázkách výhodou
  • ŘP skupiny B
  • při nástupu je nutno doložit zdravotní průkaz
  • dobrý zdravotní stav
  • komunikativnost, schopnost týmové práce, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost a bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, závodní stravování nebo stravenky, mobilní telefon)

Místo výkonu práce: Přestavlky u Slap nad Vltavou

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 30. 6. 2018 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.