NKÚ přijme UKLÍZEČE/UKLÍZEČKU do odboru hospodářské správy na plný pracovní úvazek

Náplň práce:

  • Pravidelný denní a dispoziční úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení, konferenčního sálu, ubytovny, bytů a dětské skupiny
  • Vedení evidence doplňovaných úklidových materiálů
  • Zajišťování kontroly úklidu včetně koordinace odpoledního úklidu

Požadujeme:

  • minimálně základní vzdělání
  • základní znalost obsluhy PC
  • praxe v úklidu výhodou
  • vhodné i pro OZP (ČID a PID)
  • časová flexibilita
  • bezúhonnost, pracovní a morální spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • zajímavou práci ve významné státní instituci
  • nástupní plat 19 000 Kč hrubého s možností navýšení po 3 měsíční zkušební době (podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2)
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na dovolenou)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: 15. 6. 2019

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 26.5. 2019 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou či osobně na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 1518/2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.