NKÚ přijme VEDOUCÍ/HO ODDĚLENÍ SPRÁVY A PROVOZU do odboru informatiky

Náplň práce:

  • Řízení malého oddělení
  • Inovační a metodická činnost v oblasti pracovních stanic, mobilních telefonů, tiskáren a dalších periferií
  • Příprava a realizace projektů
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení evidencí
  • Školení nových zaměstnanců
  • Poskytování přímé podpory uživatelům (interní helpdesk)
  • Správa provozovaných systémů
  • Správa a aktualizace příslušných bezpečnostních politik

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání magisterského stupně (technické zaměření výhodou)
  • Znalost zákona 134/2016 o zadávání veřejných zakázek
  • Znalost zákona 181/2014 o kybernetické bezpečnosti
  • praxi ve vedení menšího týmu – minimálně 2 roky
  • velmi dobrý přehled v oblasti IS/ICT
  • komunikativní osobnost
  • schopnost identifikovat problémy a navrhovat řešení
  • schopnost předávat zkušenosti
  • samostatnou a zodpovědnou osobnost
  • schopnost aktivně budovat svoji odbornost a rozvíjet i další znalosti a dovednosti

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci
  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
  • plat podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha č. 3
  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, dětská skupina)

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: 1. 1. 2018

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 14. 12. 2017 na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04 Praha 7. V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním svého životopisu na Nejvyšší kontrolní úřad dáváte, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Nejvyššího kontrolního úřadu výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.