Odbor kontroly dopravy, energetiky a průmyslu: Kontrolor/ka a kontrolor-metodik / kontrolorka-metodička

Chcete vědět, jak funguje státní správa v oblastiprůmyslu a energetiky a jaká opatření přijímá stát na podporu podnikání, průmyslového výzkumu nebo na úspory energie?Zajímá vás oblast zadávání veřejných zakázek, programového financování, státních podniků? Napište nám a můžete s námi spolupracovat při kontrole.

Náplň práce:

  •  Hlavní náplní je kontrolní činnost zaměřená na oblast energetiky, průmyslu a u pozice kontrolor – metodik i oblast dopravy.
  •  Nedílnou součástí práce u pozice kontrolor-metodik je metodická a analytická činnost (např. spolupráce na vytváření a aktualizaci metodických pomůcek, zpracování stanovisek k materiálům ústředních orgánů a dalších subjektů).
  •  Budete se také věnovat monitorování, získávání a analýze dat a informací ve svěřené odborné oblasti.
  •  V neposlední řadě se budete věnovat připomínkování interních a externích dokumentů.
  • Po získání praxe budete mít i možnost spolupracovat se zahraničními kontrolními institucemi.

Co byste měli mít vy:

  • Potřebujeme někoho se VŠ vzděláním magisterského/inženýrského stupně.
  • Vhodné i pro absolventy.
  • Analytické a syntetické schopnosti jsou nezbytné.
  • Výhodou jsou zkušenosti s kontrolní nebo metodickou činností.
  •  Znalost MS Office je samozřejmostí.
  •  Uvítáme znalost anglického jazyka (alespoň stupeň B1).
  •  Hledáme týmového hráče, který se domluví s kolegy, ale dokáže pracovat i samostatně a má dobrý ústní i písemný projev.

Co nabízíme my:

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení/změny na dobu neurčitou.
  • Klademe velký důraz na vzdělávání našich zaměstnanců – u nás vás čeká průběžné prohlubování kvalifikace v oboru.
  • Máme pružnou pracovní dobu – v pátek pevná část pracovní doby pouze do 12:00, 5 týdnů dovolené, 5 dnů neplaceného osobního volna, peněžitý příspěvek na stravování, slevu na pohonné hmoty.
  • Rodiče mohou využít dětskou skupinu přímo v budově.
  • Novou moderní budovu na Ortenově náměstí s výbornou dopravní dostupností.

Chcete vědět víc? Podívejte se například na naše Výroční zprávy, ve kterých každoročně shrnujeme výsledky našich kontrol. Každý týden pak zveřejňujeme výsledky jedné kontroly – koukněte na Tiskové zprávy na našem webu. Máme také Linked-in, Twitter a YouTube kanál.

Zaujali jsme vás? Pošlete nám svůj strukturovaný životopis na na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Komunardů 1634/44, 170 00, Praha 7.

Nabídky přijímáme nejpozději do 1. 10. 2024.